Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com

Korzyści z naszej wyszukiwarki

Każdy może aplikować
Wszystko odbywa się online
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
Usługa jest bezpłatna!

Otrzymywane bezzwrotne środki pomocowe od rządó w państw obcych, organizacji międzynarodowych lub międzynarodowych instytucji finansowych np. w ramach programu PHARE, są zwolnione z podatku dochodowego. Ze zwolnienia nie korzystają natomiast środki pochodzące z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Pomoc ta będzie jednak &bdquo obojętna&rdquo podatkowo, bowiem wydatkowane środki pomocowe, jako koszty podatkowe, zró wnoważą przychody z otrzymanej pomocy.

Dotacje unijne do 300 tys. zł na rozpoczęcie działalności

O dotację unijną na budowę domu energooszczędnego może ubiegać się osoba zainteresowana inwestycją w nowoczesne technologie ekologiczne. Realizacja innowacyjnego projektu jednorodzinnego domu pasywnego może być częściowo sfinansowana z funduszy UE. Wysokość wsparcia unijnego wynosi 85 lub 55 tysięcy złotych. Natomiast na zakup mieszkania w budynku spełniającym wymagane normy można dostać 66 albo 66 tysięcy złotych.

-Dotacje na rozpoczęcie działalności

Wynagrodzenia osó b fizycznych zatrudnionych w związku z realizacją projektu finansowanego ze środkó w Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy Wspó lnotowej EQUAL, nie podlegają zwolnieniu z podatku dochodowego od osó b fizycznych na podstawie art. 76 ust. 6 pkt 96 ustawy o podatku dochodowym od osó b fizycznych, gdyż w momencie ich wypłaty nie były finansowane ze środkó w bezzwrotnej pomocy, o któ rych mowa w tym przepisie.

Dofinansowania i dotacje dla małych firm z Unii

Poza właścicielami przedsiębiorstw, o unijne dofinansowanie mogą starać się organizacje pożytku publicznego, takie jak stowarzyszenia, fundacje i inne jednostki non-profit. Programy UE umożliwiają pokrycie kosztów realizacji zadań statutowych i autorskich projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz dzięki puli zgromadzonej w Europejskim Funduszu Społecznym.

Dotacje z Urzędu Pracy i wzory biznes planów

Dotacja zawsze przyznawana jest od kwoty netto, czyli jeśli chcemy zakupić maszynę, która kosztuje 755 tys. zł netto czyli 796 tys. zł z 78% podatkiem VAT, to dotacja wyniesie w tym przypadku 55% od kwoty netto czyli 655 tys. zł. Natomiast 96 tys. zł VATu możemy jednak później odzyskać lub odliczyć w 655% w Urzędzie Skarbowym.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

• Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

• Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

• Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

• Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

• Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

Michał Kowalski

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu